Технології

Шкіряні вироби, які користуються неймовірною популярністю, мають свої різновиди й різні технології свого виробництва, вірніше їх удосконалення. Зробити вироби з шкіри більш ексклюзивними й доповненими допоможуть дві основні технології виробництва, які найчастіше замовляють в даному випадку.

Перша технологія, яка дозволяє зробити нанесення зображення, наприклад, логотипу компанії, за допомогою тампона. Його пристрій таке, що може зробити нанесення певного зображення навіть на нерівні або вигнуті поверхні, що робить дану технологію широко використаної і досить зручною. Тампонний друк - це високоточний відбиток, який надійно і міцно тримається на поверхні виробу, що дозволяє зберегти на довгий час якість малюнка і його первинний зовнішній вигляд.

Друга технологія, яка в популярності не поступається місцем своєї вищеописаної «сестрі», це тиснення. Дана технологія виробництва, має свої явні переваги. По-перше, виглядає такий виріб набагато красивіше. По-друге, зображення яке наносять на виріб практично вічне, воно стійко до ушкоджень, тому як відбиток може досить глибоко йде в шкіру, яку пошкодити, як ви вже знаєте достатньо складно. Проводиться сам відбиток завдяки використанню розпеченого до певної температури кліше. Завдяки цьому процесу, ви можете зробити нанесення зображення на щоденники, гаманці, портмоне, ремені, сумки, брелки та інші вироби зі шкіри.

Ці дві основні технології, які найчастіше використовують у виробництві шкіряних виробів, дають вам більший вибір, який ви можете використовувати у створенні свого універсального макета. Замовляючи будь-які вироби з шкіри, звертайте увагу на додаткові технології виробництва, які можуть допомогти у формуванні унікальної корпоративної атрибутики. Проконсультуйтеся з усіх питань у наших менеджерів, вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.