Статті

Шкіргалантерея

Тиснення на шкіру

Доброго дня, дорогі відвідувачі сайту «kozha.vts.ua»! Пропонуємо вам прочитати статтю про такому матеріалі, як шкіра. З неї можна виготовити величезну кількість різноманітних виробів і аксесуарів. У нашій компанії ви можете здійснити як оптові так і роздрібні замовлення на шкіряну продукцію.

Шкіряні вироби. Пошиття зі шкіри. Замовити вироби з шкіри, шкіряні вироби. Шкіра в Києві купити, замовити.Це можуть бути чоловічі і жіночі гаманці, портфелі, папки для документів, сумки, клатчі, сумки для ноут - буків, чохли для сонце захисних окулярів, мобільних телефонів, планшетів та іншої цифрової техніки. Крім того, часто надходять великі замовлення на галантерейні вироби зі шкіри, які використовуються при пошитті різноманітного одягу. Їх здійснюють різноманітні ательє, що займаються дизайном і виробництвом одягу. Крім пошиття, ви завжди зможете замовити в нашій компанії нанесення на поверхню будь-яких шкіряних виробів, що здійснюється методом технології тиснення.

Також можливе застосування гравіювання на металеву фурнітуру для виробів зі шкіри. У корпоративних цілях часто замовляють великі тиражі папок з нанесенням фірмових логотипів, контактів компанії і т.д. Рекламна сфера теж використовує в своїх цілях шкіряну продукцію. Це можуть бути брелки, чохли, сумки, футляри, і т.д., які поширюються серед переможців різних акцій. У нашій компанії ви можете замовити будь-які тиражі цієї продукції, як пошиття, так і нанесення (корпоративне та індивідуальне).

Найкращі ціни в Києві - тільки у нас!